O stronie plastycznej Entrée Sztuki Niegłupiej 2011

Entrée Piosenki Niegłupiej w tym roku zaprezentuje się jako Entrée Sztuki Niegłupiej.
To oznacza, że prócz muzyki znajdą się w Łazienkach Królewskich w ramach Festiwalu też i multimedia i rzeźba i grafika rodem z warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
W Teatrze na Wyspie w dniach 2,3,4 i 9, 10, 11 prócz muzyki, filmy i sztuka plastyczna. I na finał Wojtek Mazolewski Quintet. Kawał świetnego, młodego jazzu, sprzęgnięty z multimedialnym pokazem grafiki Piotra Welka, z warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Do Amfiteatru poprowadzą was światła od bramy z ul. Myśliwieckiej. 
Przed koncertami zobaczycie Państwo krótkie filmy artystyczne, w większości efekty działań twórczych Pracowni Multimedialnej Kreacji Artystycznej ASP kierowanej przez prof. Stanisława Wieczorka – m. in. Aleksandry Siekierko, Martyny Dakowicz, Sergiusza Biełowa, spoza pracowni Marty Miaskowskiej. Na scenie znajdą się grafiki Tomka Głowackiego, jednego z laureatów ubiegłorocznych najlepszych dyplomów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych – projekty do płyt winylowych z bluesem, wydanych w latach 50-tych. Perełka! 
Do każdego koncertu osobno Ola Siekierko zaprojektuje malarski plakat, małe dzieło sztuki. Wypatrujcie ich na słupach. Oli Siekierko jest też plakat zbiorczy. Ola Siekierko jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom z wyróżnieniem Rektora i wiele nagród. Jej nazwisko trzeba koniecznie zapamiętać.
  
 Więcej o programie Entrée Sztuki Niegłupiej 2011 - CZytAJ TUtAJ!
12134 wizyt na stronie!