Letnie KONCERTY Z KOKSEM w Teatrze na Wyspie

W lipcu i sierpniu zapraszamy na KONCERTY Z KOKSEM – poczynając od 22 lipca w kolejne czwartki w Teatrze na Wyspie w warszawskich Łazienkach zagrają: Nosowska, Gaba Kulka i Jan Młynarski z projektem Młynarski plays Młynarski, BiFF oraz Motion Trio.

 

Ideą Koncertów z koksem jest prezentacja najciekawszych zjawisk muzycznych ostatnich lat oraz zderzenie klasycznej architektury parku z nowoczesnym brzmieniem. Nazwę cyklu można interpretować różnie, choć wytłumaczenie jest proste – nawiązuje ona do koksowników, które bardzo by się przydały podczas chłodniejszych letnich nocy. Na razie wysoką temperaturę zapewnia sama muzyka.

Cykl tegorocznych koncertów zainauguruje 22 lipca Nosowska z projektem poświęconym twórczości Agnieszki Osieckiej. W kolejne czwartki o godz. 21 w Teatrze na Wyspie zagrają: Jan Młynarski i Gaba Kulka (Młynarski plays Młynarski), Biff (z płytą „Ano”) oraz zespół Motion Trio. Pod koniec sierpnia muzyczną ekspansję w Teatrze na wyspie zakończy Entreé Piosenki Niegłupiej, które wcześniej przedstawiało tu pojedyncze koncerty. W szerszym wymiarze w Łazienkach zagości po raz pierwszy.

22 lipca, godz. 21.00 – NOSOWSKA z kultowym projektem poświęconym Osieckiej N/O
29 lipca, godz. 21.00 – MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI
5 sierpnia, godz. 21.00 – "Pies, Ślązak i Masłowska", czyli BiFF gra „Ano”, jeden z najgłośniejszych debiutów 2009
12 sierpnia, godz. 21.00 – MOTION TRIO

Bilety:
Nosowska, Młynarski plays Młynarski, Motion Trio – 39 zł; BiFF – 30 zł
do nabycia na eBilet.pl oraz na miejscu na godzinę przed koncertem

 

Informacje o artystach tutaj.


Partner: Łazienki Królewskie 
2274 wizyt na stronie!